Restauracja Aqua w Sopocie

"Gotowanie jest jak miłość. Należy do niego podejść bez opamiętania albo nie podchodzić wcale." Harriet van Horne

Imprezy okolicznościowe

Wyjątkowe miejsce na zorganizowanie wszelkiego typu spotkań, imprez okolicznościowych, bankietów, kolacji służbowych, integracji firmowych, urodzin, imienin, jubileuszy, rocznic! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe miejsce, które łączy nowoczesność oraz Polską kuchnię! Zachęca do zorganizowania np. spotkania rodzinnego czy z przyjaciółmi. Personel naszej restauracji dołoży wszelkich starań, aby takie wydarzenia były dopracowane pod każdym względem i były ucztą zarówno dla oczu jak i podniebienia.

Grill

Ogródek

Oranżeria

Udogodnienia

Zachęcamy do pobrania oferty

wygodna forma PDF do wydruku

Restauracja i antresola

Dysponujemy dwiema salami na ok 40 osób, każda z nich utrzymana jest w ciepłym stylu marynistycznym. Sztuka kulinarna naszych kucharzy zachwyca nowoczesnym podejściem do kuchni Polskiej!

Degustacja win

"W winie prawda, w wodzie zdrowie" - maksyma naszego partnera importera i dystrybutora win CityWine &La Passion du VIn Gdynia.

To jeden z wiodących i nielicznych importerów ,którzy wiele lat posiadają w ofercie wina od jednych z najznakomitszych producentów światowych. Min. : Tommasi Famili, Edmond The Rothschild Heritage , Bouchard Pere Fils ,Farnese Vini ,Weingut Erbeldinger ,Rocca Della Macie ,Cold'dorcia i wielu innych winiarzy z całego świata .

Większość win będziecie Państwo mogli u nas zdegustować .Nasza selekcję będzie z czasem się powiększać . Zapraszamy do Aqua House

Kontakt i rezerwacja

Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się dostosować do jego potrzeb i zaoferować mu najkorzystniejszą ofertę cenową. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów.

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin
  Aqua House
 
  / 
© 2024
Aqua House
wynajem pokoi i apartamentów