Obiekt sąsiaduje z Aqua Parkiem oferującym szeroki wachlarz atrakcji dla dzieci i dorosłych. Zachęcamy także do korzystania z szeroko rozwiniętej infrastruktury dróżek rowerowych, którymi można łatwo i przyjemnie przemieszczać się po całym Trójmieście, do słynnego sopockiego mola natomiast wystarczy 15 minutowy spacer.

Aqua Park Sopot

Położony po sąsiedzku park wodny, w którym nasi Goście mają rabat 20% na baseny, sauny i kręgle

Aqua Park Sopot

Czytaj więcej

Sala zabaw

Wewnętrzny plac zabaw z trampoliną i zjeżdżalnią, oraz drewnianymi zabawkami dla najmłodszych

Sala zabaw

Czytaj więcej

Mini Boisko

Małe trawiaste boisko do piłki nożnej, siatkówki i badmintona

Mini Boisko

Czytaj więcej

Dmuchaniec

Duża dmuchana zjeżdżalnia, uruchamiana w sezonie wiosennym i letnim

Dmuchaniec

Czytaj więcej

Plac zabaw

Zewnętrzny plac zabaw ze statkiem pirackim, piaskownicą, huśtawkami, karuzelą i linami do wspinania.

Plac zabaw

Czytaj więcej

Krzywy Domek

2,2 km. od Aqua House

Budynek swoim charakterem nawiązuje do bajkowych rysunków Jana Marcina Szancera oraz Pera Dahlberga, a także projektów Gaudiego. Obiekt zlokalizowany jest w miejscu szczególnym, bo przy słynnym sopockim "Monciaku". Ten popularny deptak, to przede wszystkim miejsce spotkań trójmiejskiej bohemy, ludzi szukających zabawy i radosnej inności. Znajduje się tu wiele nastrojowych kawiarenek, zakładów gastronomicznych, sklepów i miejsc rozrywki.

Krzywy Domek

2,2 km. od Aqua House
Czytaj więcej

Westerplatte

19 km. od Aqua House

Położone na Wyspie Portowej Westerplatte to niezamieszkany, zalesiony półwysep pomiędzy Zatoką Gdańską i zakolem Martwej Wisły będący symbolem walki o wolność, który będąc w okolicy na pewno warto odwiedzić.

Westerplatte

19 km. od Aqua House
Czytaj więcej

Park Wodny

200 m. od Aqua House

Aquapark Sopot, to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc, kojarzonych z rozrywką dla całych rodzin w Trójmieście. Jest to miejsce w którym można nie tylko aktywnie wypocząć przez cały rok, ale również kompleksowo zadbać o swoje ciało, gdzie można m.in. skorzystać z różnego rodzaju saun (8 do wyboru), masaży, zabiegów pielęgnacyjnych, tepidarium lub pokoju relaksacyjnego. W podziemiach obiektu znajduje się jeden z najnowocześniejszych klubów bowlingowych w Trójmieście. Doskonałym uzupełnieniem obiektu jest Pick&Roll Club, gdzie klienci mogą nie tylko posilić się w restauracji i kawiarni ze świetnym menu, ale również mogą wziąć udział w ciekawych wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych.

Park Wodny

200 m. od Aqua House
Czytaj więcej

Trasy rowerowe i rolkowe

100 m. od Aqua House

Trójmiasto posiadające bardzo rozwiniętą infrastrukturę tras rowerowych to idealne miejsce dla osób kochających aktywność fizyczną. Dróżki nad samym morzem prowadzą z Gdańska do samej Gdyni, w głębi miasta dojechać można nimi także zupełnie wszędzie.

Trasy rowerowe i rolkowe

100 m. od Aqua House
Czytaj więcej

Plaża

300 m. od Aqua House

Plaża w Sopocie rozciąga się na całej długości miasta. Jej długość to 4.3 km, zaś powierzchnia 26 ha. Co roku odwiedza ją tysiące ludzi pragnących relaksu na najwyższym poziomie. Fani sportów wodnych mogą skorzystać z ofert licznych wypożyczalni sprzętu wodnego, a ci bardziej leniwi mogą po prostu wypożyczyć leżak i leniuchować przy drinku cały dzień.

Plaża

300 m. od Aqua House
Czytaj więcej

Molo

2,5 km. od Aqua House

Wizytówka Sopotu, najdłuższe molo nad Morzem Bałtyckim. Ma około pół kilometra długości – część spacerowa ma 511,5 m, z czego 458 m wchodzi w głąb Zatoki Gdańskiej. Kto nie był na molo, nie był w Sopocie.

Molo

2,5 km. od Aqua House
Czytaj więcej

BESTSELLER

PAKIET AQUAPARK

Zachęcamy Państwa do połączenia pobytu w Aqua House z rozrywką w pobliskim Aquaparku (200 m od hotelu). Pakiet obejmuje nocleg wraz ze wstępem do parku wodnego z krytym i odkrytym basenem, zjeżdżalniami, grami, zapleczem relaksacyjnym oraz kręgielnią.

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin
  Aqua House
 
  / 
© 2022
Aqua House
wynajem pokoi i apartamentów