Aqua House oferuje miejsce dla 133 osób w pokojach 1-2 osobowych oraz w apartamentach 4-osobowych i 5-osobowych wyposażonych w łazienkę, lodówkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, TV oraz Internet bezprzewodowy. Przy obiekcie funkcjonuje duży, strzeżony parking dla samochodów osobowych i autokarów.

Apartament

Przestronny apartament dla 4 osób. Posiada oddzielną sypialnię, która w zależności od preferencji naszych gości zostanie przygotowana wg opcji z dwoma oddzielnymi łóżkami bądź jednym dużym i wygodnym w rozmiarze king size, w pokoju dziennym znajdziemy 2-osobową, rozkładaną sofę. Do dyspozycji Naszych gości w pokojach jest łazienka, a także lodówka, czajnik elektryczny, telewizor oraz bezpłatny dostęp do WiFi.

Cena od
589 zł
Rezerwacja

Standard

Przeznaczony jest dla 1 lub 2 osób. To bardzo funkcjonalne i nowoczesne pokoje z wygodnym łożem małżeńskim bądź dwoma oddzielnymi w zależności od wyboru naszych gości, do których dyspozycji w pokojach jest łazienka, a także lodówka, czajnik elektryczny, telewizor oraz bezpłatny dostęp do WiFi.

Cena od
389 zł
Rezerwacja

Deluxe

Apartament Deluxe typu Junior Suite to klimatyzowany, bardzo duży, przestronny jedno-pomieszczeniowy pokój z dwoma łóżkami, które na życzenie gości mogą zostać zmienione w jedno w rozmiarze king size, rozkładanej sofy oraz niespotykanie dużej łazienki z prysznicem. Wyposażenie zawiera lodówkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor smart, ręczniki i zestaw kosmetyków dla każdego z gości.

Cena od
659 zł
Rezerwacja

Apartament +

Wygodny apartament dla nawet 5 osób. Posiada oddzielną sypialnię z dużym i wygodnym łóżkiem bądź dwoma oddzielnymi w zależności od wyboru naszych gości, 2-osobową, rozkładaną sofę oraz rozsuwany fotel. Do dyspozycji Naszych gości w pokojach jest łazienka, a także lodówkę, czajnik elektryczny, telewizor oraz bezpłatny dostęp do WiFi.

Cena od
689 zł
Rezerwacja

BESTSELLER

PAKIET AQUAPARK

Zachęcamy Państwa do połączenia pobytu w Aqua House z rozrywką w pobliskim Aquaparku (200 m od hotelu). Pakiet obejmuje nocleg wraz ze wstępem do parku wodnego z krytym i odkrytym basenem, zjeżdżalniami, grami, zapleczem relaksacyjnym oraz kręgielnią.

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin
  Aqua House
 
  / 
© 2024
Aqua House
wynajem pokoi i apartamentów