Serdecznie zapraszamy sympatyków szkoleń do skorzystania z naszej oferty

mamy przyjemność zaprezentowania stopniowanej sali konferencyjnej

W komfortowych warunkach w ustawieniu teatralnym może pomieścić do około 90 osób. Nasi użytkownicy mają do swojej dyspozycji rzutnik multimedialny, wysuwany ekran, flipchart, szybkie bezprzewodowe łącze internetowe. Wyposażenie sali konferencyjnej umożliwia organizację zarówno spotkań biznesowych, szkoleń, organizacji sympozjów naukowych, spotkań integracyjnych. To klimatyzowane pomieszczenie oferuje dostęp do dużej ilości światła słonecznego. Dzięki temu jest idealnym miejscem na spotkania grup dyskusyjnych. Oferowane menu w postaci lekkich posiłków będą miłym przerywnikiem w czasie prac konferencyjnych, natomiast nasze słodkości, aromatyczna kawa zapewni Państwu regenerację sił dzięki naszym przerwom kawowym.

Zachęcamy do pobrania oferty

wygodna forma PDF do wydruku

Pakiet konferencyjny

Propozycja, obejmuje:
  • śniadania,
  • całodzienną przerwę kawową (ciastka, owoce, napoje zimne i gorące),
  • w pełni wyposażoną i klimatyzowaną salę konferencyjną, 
  • bezpłatny dostęp do internetu,
  • bezpłatny parking.

Morze i aktywny wypoczynek

Chcielibyśmy również zachęcić Państwa do wypoczynku rodzinnego nad morzem. Warto skorzystać z bogato rozwiniętej infrastruktury dróżek rowerowych, którymi można łatwo i przyjemnie przemieszczać się po całym Trójmieście.

Aquapark

Rabat -20% dla naszych Gości

Obiekt sąsiaduje z Aqua Parkiem oferującym zaplecze relaksacyjne dla dzieci i dorosłych. Z naszej strony możemy Państwu zaoferować pakiety zniżkowe z 20% zniżką do pobliskiego Aquaparku. Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom o chcielibyśmy, aby nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany naszymi usługami po zakończeniu żmudnej pracy.

Catering

Zaspokoi każde wymagające podniebienie

Z myślą o potrzebach naszych gości przygotowaliśmy kilka propozycji, które mają na celu umilić Państwu czas pomiędzy panelami spotkań, blokami dyskusyjnymi. W naszej ofercie znajdą Państwo lunche w formie bufetu jak również serwowane, składające się z trzech zharmonizowanych części.

Dania, które zaserwujemy należą do lekkich posiłków i będą miłym przerywnikiem w czasie prac konferencyjnych, a dobra kawa i słodki antrakt pozwolą Państwu na chwilę relaksu i zapewnią pomoc w regeneracji sił dzięki oferowanym przez nas również przerwom kawowym.

Zakwaterowanie

oferujemy 30 pokoi dwuosobowych oraz 18 apartamentów

Urządzone w stonowany i harmonijny sposób pokoje, z dostępem do darmowego WiFi, z łazienkami wyposażonymi w prysznice, z łóżkami kontynentalnymi w wersji „osobno” oraz materacami cieszącymi się opiniami bardzo wygodnych sprawdzają się w tej roli idealnie. 


Aqua House zachęca do kontaktu

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin
  Aqua House
 
  / 
© 2021
Aqua House
wynajem pokoi i apartamentów