Sala konferencyjna

Miejsce spotkań w dobrym stylu

Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną, w pełni wyposażoną, stopniowaną salę konferencyjną z dostępem do W-Fi , która w komfortowych warunkach może pomieścić do 90 osób w ustawieniu teatralnym. Wielkim atutem jest również duży, strzeżony parking.

Catering

Zaspokoi każde wymagające podniebienie

Z myślą o potrzebach naszych gości przygotowaliśmy kilka propozycji, które mają na celu umilić Państwu czas pomiędzy panelami spotkań, blokami dyskusyjnymi. W naszej ofercie znajdą Państwo lunche w formie bufetu jak również serwowane, składające się z trzech zharmonizowanych części.

Dania, które zaserwujemy należą do lekkich posiłków i będą miłym przerywnikiem w czasie prac konferencyjnych, a dobra kawa i słodki antrakt pozwolą Państwu na chwilę relaksu i zapewnią pomoc w regeneracji sił dzięki oferowanym przez nas również przerwom kawowym.

Zakwaterowanie

z myślą o biznesie

Urządzone w stonowany i harmonijny sposób pokoje, z dostępem do darmowego WiFi, z łazienkami wyposażonymi w prysznice, z łóżkami kontynentalnymi w wersji „osobno” oraz materacami cieszącymi się opiniami bardzo wygodnych sprawdzają się w tej roli idealnie. 


Kontakt w sprawie oferty

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin
  Aqua House
 
  / 
© 2020
Aqua House
wynajem apartamentów